16 Şubat 2013

SİZDE HAYAL EDİN

                     


                       Bizi biraraya bu güzel bebekler getirdi.Onu nettte izmeye başladım önce. Mühürler ah o mühürler, gördüğümde hepsi benim olsun diye düşündüm.Bir telefon görüşmesi yaptık kendisiyle nasıl güzel bir samimiyet. Telefonu kapattıktan sonra hiç tanımadığım bir insan nasıl bu kadar iyi niyet ve samimiyetle ilginiyor diye düşündüm ve doğrusu çok mutlu oldum.Zamanla küçük küçük görüşmeler yaptık vee Tilda fikri gelişti. Bir iki derken bir çok projemiz olmuş birlikte çalıştığımız.Doğrusu böyle güzel bir markanın içinde olmaktan dolayı çok gururluyum.Kendimi istediğim gibi ifade etmenin ayrı bir keyfi var.Ahşap boyama, aslında artık daha geniş bir hoby craft dünyası orası.Mutlaka gidin görün kendinizi kaybadeceksiniz garanti ediyorum.http://www.ladycraft.net/
                        Sevgili Ayşın iyi niyetiyle beni şaşırtan güzel insan.Hayallerimi gerçek yapan kadın. Evet benim için hayaldi. Nette araştırıyorum kalıpları buluyorum el yordamıyla dikmeye çalışıyorum önceleri.Ama daha iyi olmalı daha güzel yapabilmeliyim dürtüsü varya. Kitapları olmalı bendede,ahh keşke gidip gerçeklerini görebilsem nasıl yaptıklarına yakından bakabilsem diye düşünüyorum .Kimbilir belki  bir gün gidebilirim. İmdadıma Gülşen yetişti bir telefonumla kitapları kapıma gönderdi. Sonsuz teşekkürler onada.Vee Ayşın hem kitapları getirdi hem orjinal kumaşlarını hemde gerekli olan herşeyi.. Al dik bakalım dedi.


        Veee ilk orjinal Tildamız....


 
 

          Vee Sevgili Ayşın. Evet birlikte birşeyler yapıyoruz amacımız ortak.Ama sen beni böylesine onurlandırarak hem maddi hem manevi desteklemesen bu kadar güzel olabilirmiydi bilemiyorum.Evet belki yine yapardım (Çünkü ben hedeflerimde inatçı biriyim) ama daha uzun zamanda olurdu herşey.Hayallerimi uzaklardan yakınıma getirdiğin için bana güvendiğin için sana sonsuz teşekkürler. Yolun her daim açık olsun.
 

1 yorum:

Ayşın Önol dedi ki...

SEN SEN OLDUĞUN İÇİN BUNLARI YAŞIYORSUN. HEPİMİZ GÜZEL BİR ŞEYLER YAPMAK ARZUSUNDAYIZ. BU ONURE EDİCİ DÜŞÜNCELERİN VE YAZILARIN ASIL BEN SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. İYİ Kİ HAYAT BİZİ BULUŞTURDU. UNUTMA Kİ SEN OLMASAN BİZ DE BU GÜZEL BEBEĞE KAVUŞAMAYACAKTIK. HER ŞEY BERABER:)))

Yorum Gönder

yorumlar